Dua Sohbet kanalı 💬

Biliyorsunuz sanal dünyanın getirdiği imkanlar arasında uzaklar yakın, yabancılar tanış olmaya başladı. Sohbet ve chat siteleri gün be gün çoğalmaya başladığı yıllarda, insanların islami ve dini konularda sohbet edebilmeleri için islami sohbet siteleri çoğalmaya başladı. Öyle bir zaman geldi ki bir çok kardeşimiz özellikle islami ve dini hassasiyetleri olan kardeşlerimiz bu yola tevessül etti. Elbette bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da birçok yanlışlar ve hatalar yapıldı.

Duabahcesi Mobil

islami sohbet

duabahçesi islami sohbet sitemizdeki #islamioyun, #radyo,muhabbet, şiir kanalı ve kelime bulma oyununun olduğu odalarla hoş vakit geçirmenizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Keyifli vakit geçirmek, faydalı olmak, fayda bulmak en büyük gayemiz..

Eslerin Arasini Duzelten Dua

• Dualar dinlerken Yeni dualar oğrenmek için Dua bahçesi sohbet odasını ziyaret edebilir. Bu sayede kendinize uygun Dua arkadaşı seçebilirsiniz.

• Allahım Niyet ettim Veddua duasının hürmetine evimi bütün sufli varlıklardan korumani diliyorum sen kabul eyle Allahım.. Niyet ederken sadece cin demeyin,ifrit gelir sadece ifrit demeyin şer işlerde kullanılan hadim gelir.Siz sufli varlık diyip gerisi Cenabı Hakk’a bırakın..Düzenli olarak okursanız ev halkında değişme bile görürsünüz.Ben misafirliğe gittiğimde üstüme ağırlık gelen yerlerde okurum çokta faydasını gördüm.Herkese tavsiye ederim..Evde huzursuzluk olduğu zaman sevgi gelmesine niyet edip okuduğumda yarım saat sonra ev halkı gülmeye başladı ilginçtirki..He birde cumaları affolunur diye bir ibare var göz ardı etmeyin Bu duayı hayatınıza almanızı tavsiye ederim.

• Gerçek hayatta bulamadığınız islami arkadaşınızı duabahcesi sohbet sitemizde sohbet ederek bulabilir, en güzel dua orneklerini sevdiklerinize gonderebilirsınız.

• bulunduğunuz her yerden mobil dini sohbet uygulaması ile islami sohbet odalarını kesintisiz ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel aglatan dua

Ey kalpleri nurlandıran, süsleyen, kalplerin sevgilisi Rabbimiz! ❤️ Bizim her şeyimiz Sensin. Bize, bizi arındıran, Senin muhabbetine döndüren, Sana sevgili olmamızı sağlayan bir tevbe nasip et. Bizleri sevdigin kullarına sevdir eş dost komşu eyle Ve Senin rızana aykırı tüm şeylerden, Senin muhabbetini ortadan kaldıran gözümüzün bakışından, gönlümüzün hatırasından, dilimizin anlatışından dolayı Senden afv ve mağfiret diliyoruz..Bizleri rahmetin ile bagişla ve Son nefesimizde de Huzuruna Bagişlanmış olarak gelmeyi bizler Nasip eyle hayır ve afiyet ile Amin Dini chat odasını sizlerde dua ederek keşfedin. ALLAH’ım katından öyle bir rahmet ver ki .. Kalplerimize hidayet, işlerimize ve dağınıklarımıza düzen, içimize kamil iman, dışımıza Salih ameller, amellerimize temizlik ve ihlas ver.Het şeyin hayırlısını Hayır ve Afiyet ile ver Allah ım Rızana uygun istikameti ilham et. Kalplerimize huzur bulacağı eş dostlar nasip eyle!..Amin .

islami Sohbete bağlanabilmeniz için giriş menüsünü kullanarak kendinize nickname seçmeniz ve bağlan butonuna tıklamanız gerekmektedir. Lütfen, Kurallara rivayet ederek Duabahcesi.com.tr sistemlerimize yakışın kullanıcılar olduğunuzu kanıtlayınız, farklı sitelerin reklamlarının yapılması sitemiz içerisinde Kesinlikle YASAKTIR! Kimsenin emeğine saygısızlık yapmadan kalıcı dostluklara ulaşabileceğiniz muhabbet sitesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz, arkadaşlarınızı davet ederek dini sohbetin keyfini burada yaşamaya başlayabilirsiniz..

Dua Bahcesi Sohbet Odalari

Duabahcesi. mobıl ücretsiz İslami muhabbet sayfası olarak kullanıcılarına bedava dini konular hakkında yazışmalı seviyeli arkadaşlıklar kurabilmeniz yönünde hizmet veriyor. Örneğin #OYUN, #OXM, #YARIŞMA, #RADYO adlı odalarda İslami sohbet ve Tefsir sohbetlerine katılmak için, Mobil chat ile kolay ve ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiz web sitemize bekleriz.. İstek için dini radyo botuna komut göndermeniz gerekmektedir. #islami Radyo kanalının topic (başlık) kısmında yazan yönergeleri takip ederek istek ezgi talebinde bulunabilirsiniz.

dini Sohbet sitesi içerisinde Türk aile yapısına ve genel ahlak kuralları çerçevesinde seviyeli bir dualar eşliğinde müslümanlarla sohbet yapılmaktadır. Kesinlikle +18 ve buna benzer sohbet/rumuzlara izin verilmemektedir. Seviyeli bir ortam oluşturduğumuz odalarımızda farklı arayışlarda bulunan kullanıcılarımız sohbete katılmadan evvel kurallarımızı mutlaka okumalıdırlar. Aksi takdirde sunucu içerisinde uygulanan yaptırımlardan yöneticiler sorumlu tutulmaz.

Dua Sohbete Bağlanırken Dikkat!
Duabahçesi Sohbet sitesi 18 yaş ve üzeri kullanıcı kabul etmektedir.
Ahlaki kurallara ve sohbet içerisinde yazılı bulunan şartlara dikkat edilmelidir.
Din, dil, ırk gibi söylemler huzursuzluk ortamı oluşturduğu için kesinlikle yasaktır.
Kişisel veri paylaşımı ikinci şahıslarla kesinlikle paylaşılmamalıdır.
Sohbet odalarında genel şartları kabul dilediğiniz an sohbet edebilirsiniz.
Duabahcesi.com.tr
nurMuhabbet ortamı kurup kendinizi özel hissedebileceğiniz en iddalı #CHAT odalarındasınız. Bedava islami sohbetin tadını çıkarın.

duabahcesi, mobil, Sohbet Sitesi